Metro — це ваша транспортна агенція

King County Metro створює інтегровану громадську транспортну мережу світового рівня за допомогою далекоглядних інноваційних рішень з метою побудови здорового суспільства, процвітаючої економіки і стабільного середовища.

Свобода пересування — це право людини

Для Metro свобода пересування означає можливість дістатися куди потрібно у потрібний час безпечно, за справедливу вартість і стабільно.

Наша місія

Наша місія — надання найкращих можливих послуг громадського транспорту для покращення свободи пересування в регіоні і якості життя в окрузі Кінг.

Громади і географія округу Кінг різноманітні, тому ми розробляємо транспортну мережу, яка поєднує людей, надаючи їм можливості і пов'язуючи разом наші зростаючі громади. Ми прагнемо позбавитись нерівності за ознаками раси і місця проживання, і надаємо перевагу обслуговуванню там, де в ньому є більша потреба.

Ми є найбільшою автобусною мережею в регіоні і ми зменшуємо об'єм шкідливих викидів газу, щоб покращити і захистити якість нашого повітря. Metro є лідером сфери перевезень — і лідером країни — на шляху 100% відмови від шкідливих викидів до 2040 року.

Щоб задовольняти зростаючі потреби нашого регіону, ми модернізуємо наші наявні автобуси і будуємо нові. Об'єкти Metro будуть побудовані відповідно до найвищих стандартів зеленого будівництва і сталого розвитку та забезпечать можливості для працевлаштування місцевих жителів.

Завдяки розвитку транспортної мережі, яка підтримує сприятливі умови життя громади, процвітаючу економіку і стале середовище, ми всі зможемо рухатись в майбутнє.


бюджет

Ми беремо на себе відповідальність надавати найкращі послуги громадського транспорту і покращувати регіональну мобільність.

Як фінансується Metro

52% Податок із продажу

15% Оплата квитків

15% Регіональне партнерство

8% Інше

6% Гранти

4% Емісія облігацій

Як витрачаються кошти

73% Експлуатаційні витрати

14% Капітал: інфраструктура

11% Капітал: автомобільний парк

2% Обслуговування боргу